O firmie

Nie zbudujemy domu w jeden dzień, ale sprawimy, że jego projektowanie i budowa będzie prawdziwą przyjemnością.

Nasze biuro projektowe istnieje od 2011 roku

Choć nie posiadamy tradycji mierzonych dziesiątkami lat, to zgromadziliśmy wystarczające doświadczenie, aby realizować projekty na najwyższym możliwym poziomie.

To co nas wyróżnia na tle innych podobnych firm to przede wszystkim:

  • kreatywny zespół projektowy podejmujący nowe wyzwania,
  • świeże spojrzenie oraz podejście do projektowania,
  • indywidualne traktowanie potrzeb każdego klienta,
  • wieloletnie doświadczenie zawodowe/inżynieryjne naszych specjalistów.

Obszar naszego działania to głównie Opole oraz okolice. Poza tym całe województwo opolskie oraz ewentualnie województwa ościenne.

Nasze cele

kompleksowe podejście do tematu
służenie wsparciem na każdym etapie inwestycji
Nowoczesne rozwiązania architektowniczne i technologiczne
ostateczne i finalne zadowolenie klienta!

Budownictwo jest naszą pasją

Budownictwem zajmujemy się kompleksowo – od etapu przelania pomysłu na przysłowiowy „papier”, po jego realizację i finalne zadowolenie inwestora.

Realizujemy wszelkie prace związane z

  • przygotowaniem do procesu projektowania (wybór i analiza miejsca inwestycji, przygotowanie formalne, analiza miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego lub uzyskanie warunków zabudowy, dobór sposobu realizacji projektu – indywidualny lub gotowy, ewentualne inwentaryzacje istniejących już obiektów, ewentualne projekty lub zgłaszanie wyburzeń),
  • wykonaniem projektu budowlanego (architektura, konstrukcja, instalacje wewnętrzne i zewnętrze – łącznie ze wszystkimi uzgodnieniami branżowymi i innymi),
  • uzyskaniem pozwolenia na budowę (realizacja zadań formalnych prowadzących do jego uzyskania),
  • przeprowadzeniem procesu budowy – nadzór nad nią (kierownik budowy) oraz wsparcie na każdym jej etapie.

biuro projektowe KONSTRUKTON

Współpracujemy z najlepszymi

Nasze biuro projektowe współpracuje z licznym gronem partnerów. Wśród nich znajdują się biura architektoniczne, architekci indywidualni, projektanci instalacji, geodeci, biura pośrednictwa nieruchomości oraz inne podmioty z branży. Wszystko po to, by zapewnić kompleksowość usług, celem całościowej obsługi i realizacji inwestycji.

 

Szanowny użytkowniku,
w związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W zapoznaj się z klauzulą informacyjną.